BAŞKAN’IN MESAJI

Aytekin-Kaya

Değerli dostlar,

Zarf sektörüne girdiğimiz andan itibaren Zarfsan olarak her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi büyük özverilerde bulunarak müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalıştık. Bunun için ekip olarak çok çalıştık ve sanırım amaçladığımız “müşteri memnuniyeti” olgusunu gerçekleştirdik. Bu sebepten dolayı şirketimiz bünyesinde çalışan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2001 yılında, Zarfsan’ı satın aldığımızda yolumuzun çok uzun ve meşakkatli olacağını öngörmüştük. Zarfsan teknolojik olarak günün koşullarına ve gelen taleplere hizmet verecek düzeyden yoksundu. Fakat biz hedeflerimizi daha en başında belirlemiştik. Zarfsan gelecekte Türkiye’nin en büyük zarf üreticisi durumuna gelecek ve dünyanın birçok farklı ülkesine ihracat yapan bir firma olacaktı. Bunun için çok çalışıldı ve ciddi yatırımlar yapılarak yeni ve en son teknoloji zarf, baskı ve rulo makineleri satın alındı. Üretim kapasitesi arttırılarak yeni pazarlara girildi. Hedeflediğimiz gibi bugün Türkiye’nin en büyük zarf fabrikası durumuna geldi ve 18 farklı ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin bu sektördeki gurur kaynağı oldu. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumsal firmaları, bankaları, telekomünikasyon şirketleri, sigorta şirketleri, bilişim ve teknoloji şirketleri ve diğer birçok sektörden firmalar Zarfsan’ın müşterisi konumuna geldi. Ayrıca Türkiye’nin bütün illerine ve ilçelerine kadar gidilerek kırtasiye sektöründeki müşteri portföyü geliştirildi.

Bugün gelinen noktadan kıvanç duymaktayım. Zarfsan sektörüne yeni bir soluk, yeni bir anlayış getirdi. Beklenilenin de ötesine geçerek en iyiyi, en kaliteliyi, en kısa zamanda müşterilerinin hizmetine sunarak iç ve dış piyasalardan büyük takdir topladı. Her geçen gün daha da artan müşteri memnuniyeti bizi daha çok motive etti. Bugünlere gelmek için büyük özverilerle çalışan arkadaşlarımızın bundan sonra da yine aynı özveriyle ellerinden gelen en iyi hizmeti sunacağından en ufak bir şüphe duymamaktayım. Biz bir ekip olarak bugünlere geldik. Bundan sonra da ekibimizi daha da güçlendirerek, daha yenilikçi ve daha kurumsal bir yapı ile yolumuza devam edeceğiz.

 

Aytekin Kaya
Zarfsan Zarf San. ve Mat. Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı